Spēcīgais spēlētājs atklāj, cik ilgi mači faktiski var ilgt

Dažas Valorant spēles šķiet, ka tās var ilgt mūžīgi, tāpēc viens spēlētājs nolēma pārbaudīt un uzzināt maksimālo laiku, ko jūs faktiski varat pavadīt spēlē.

Regulāras spēles Valorant spēlē līdz brīdim, kad viena komanda ir uzvarējusi 13 kārtās, un, ja esat spēlējis kādu no Riot jaunajiem FPS, jūs zināt, ka tas var aizņemt diezgan ilgu laiku.

Bet kāds ir ilgākais mačs, kas teorētiski varētu ilgt? Lai sāktu, maksimālais raundu skaits, ko jūs varētu redzēt vienā spēlē, ir 25 - 13 uzvarētājai komandai un 12 zaudētājiem.

Spēlētājs mazina Spike uzkāpjot.

Nemieru spēles

kāpēc dakotazs dzīvo Francijā?
Uzvarot 13 kārtās Valorant mačā, var būt nepieciešams ilgāks laiks, nekā lielākā daļa no mums vēlas atzīt.

Pateicoties padziļinātam sadalījumam no Reddit lietotāja & lsquo; quarkez, & rsquo; mēs arī zinām, ka katra kārta ilgst ne vairāk kā 100 sekundes vai vienu minūti 40 sekundes. Pēc katras kārtas notiek arī septiņas sekundes pārejas (tas mainās uz 10 sekundēm pēc pēdējās kārtas uzvaras ekrānā).

• Lasīt vairāk: Overwatch pro Decay apsūdzēts par to, ka viņš sevi sola & rdquo; spēlēt Valorant

Tālāk mēs nonākam līdz pirkšanas fāzei, kas ir 45 sekundes pirmajā, puslaika un pagarinājuma kārtās un 30 sekundes visiem pārējiem. Tātad, ja jums šķiet, ka pirkuma fāze maču sākumā šķiet garāka, tad labas ziņas! Jūs neesat traks.

Kāda ir garākā iespējamā spēle Valorant? no r / VALORANT

Bet, smaile iestādīšana var palielināt laika daudzumu kārtā par 45 sekundēm - laiku, kas vajadzīgs, lai bumba detonētu. Ja spēlētājs sāk to ievietot ar četrām sekundēm, viņi var pagarināt katru maču par 45 sekundēm.

Pievienojiet Agent Select 80 sekunžu laikā, pirms mačs pat sākas, un mēs saņemam 4683 sekundes - vai 78 minūtes un trīs sekundes - kā maksimālo laika periodu, kāds var ilgt regulārs Valorant mačs.

• Lasīt vairāk: Riot Games atklāj izmaiņas, kas nonāk Valorant Spike Rush režīmā

Tas ir daudz ilgāk nekā Riot 30-50 minūšu aprēķinātais spēles laiks, taču atkal izredzes uz spēli, kas distancē būs līdzīgs maratonam, ir astronomiski mazas.

Jūsu spēles, iespējams, neuzvarēs vairāk nekā 70 minūtes, taču stundu ilgas Valorant spēles vēl nav tik maz dzirdētas.

Spike Rush, Valorant jaunā ekspresstila režīmā, maksimālais laiks, ko jūs varētu pavadīt mačā, ņemot vērā tos pašus faktorus, kas iepriekš, ir nedaudz vairāk par 19 minūtēm.

• Lasīt vairāk: Dīvainais vērtēšanas triks ļauj Sovai izlūkot viltīgus leņķus Splitā

Tātad, ja jūs vēlaties iegūt dažas ātras regulāras Valorant spēles ierobežotā laikā, šķiet, ka daudz drošāk ir sagaidīt vismaz 45 minūtes mačā vai ilgāk, nevis Riot sniegto 30-50 minūšu aprēķinu.